Chcete nové dveře, ale nevíte jak na to? :-(

Tady je pro vás pomocník.

První otázka zní: “Potřebuji 1., 2. nebo 3. bezpečnostní třídu?”

Pokud chcete pouze nové dveře, které budou těsnit, můžeme vám doporučit dveře FORES. Jsou celodřevěné, mají dva zámky a čepy proti vysazení. Jsou dostupné ve dvou elegantních barvách a navíc za skvělou CENU. Ale znáte to: “Když už se to dělá, tak pořádně!” Proto bychom doporučili spíše dveře ve 2. třídě, rozhodnutí je však na vás.

Ve 2. bezpečnostní třídě máme pro vás dveře OPÁL, které jsou pro běžné bydlení ideální v poměru CENAxVÝKON. Jsou oplechované a mají 7 bodové jištění s potřebnou certifikací v ČR, je možné je dodat i s protipožární úpravou a opravdu něco VYDRŽÍ.

Dveře GRANIT jsou vhodné, pokud máte doma cennosti či zbraně a nebo se prostě hodně bojíte. Jsou ve 3. bezpečnostní třídě, v desce dveří mají navíc ocelové tyče a ještě odolnější konstrukci zámků. To vše zaručuje skutečně vysokou ODOLNOST. Dveřní křídlo váží 80kg!


“Myslíte, že není třeba měnit zárubně , že jsou ještě dobré?”
Snažíme se dodat dveře k maximální spokojenosti našich zákazníků, proto doporučujeme výměnu zárubní za nové. Mají v sobě těsnění, v zámkové oblasti mají zdvojený plech (nedeformují se v místě střelky) a vždy jsou namontovány KOLMO! Navrtáme je do zdi na kotvy a vylijeme je betonem, takže se už nehnou. Jeden den nepořádku stojí za tu spokojenost :-)


“Jak poznám, zda jsou dveře levé či pravé? “
Otevíravost se určuje ze strany kam se se křílo otvírá (tedy většinou zevnitř bytu) a podle toho, na které straně jsou umístěny panty, jsou dveře levé nebo pravé.


“Co je to síla ostění?”
Síla ostění je tloušťka zdi do které se budou zárubně montovat.


Co ty dveře v AKCI?
To známe, to má nějaký háček!”
AKCE na skladové dveře je nastavena pro panelákové byty s širokými plechovými zárubněmi, které jsou sešroubované kolem zdi.

Protože typů bytů je mnoho, vytvořili jsme paušální kategorie příplatků dle náročnosti. Cena akce se zvýší o 1500,- bez DPH pokud máte zárubně z prvního typu dodatečně vylévané betonem nebo jedná-li se o cihlový dům nebo dům s dřevěnými zárubněmi.

Nejkomplikovanějším případem je panelový dům, kde jsou zárubně zalité betonem již v továrně. Zde je náročná příprava otvoru a je nutná konzultace s naším technikem. Ale i tyto případy zvládáme za JEDEN den.


“No jo, ale co když mám staré dvoukřídlé dveře“?
V tomto případě otvor dozdíme a osadíme naše moderní jednokřídlé dveře, které je možné dodat až v šíři 100cm.


Vždy pracujeme, tak, že cenu domluvíme se zákazníkem předem a pak se už nemění - je naším rizikem, když situaci špatně odhadneme. Pokud vás naše nabídka zaujme, tak po odsouhlasení ceny a domluvě termínu už celou montáž zařídíme. Vše potřebné přivezeme, namontujeme, začistíme okolí zárubní pod malbu, dveře seřídíme a odpad (případně I původní dveře,) odvezeme.

Teď už víte, jak na to.